wz

Ze života

 

 

 

Na čem jezdím(e)

 

 

 

Kolik jezdíme(e)

 

 

 

 

Vyjížďky

 

 

 

Předpověd počasí

 

 

 

Odkazy

 

 

 

 Pár řádek

 o mně

 

 

Moje stíhačky

 

 

 

thapsus(@)seznam.cz

Bikové fora, diskuze a stránky bikerů

 

 

Informace o kolech a komponentech

CNW:Counter

· www.bike-forum.cz  diskusní bikerské forum, kde se vždy dočkáte odpovědi na své otázky. Plánování vyjížděk, technické rady, zapálené odborné i neodborné diskuze občas končící on-line hádkou :-). Doporučuji !

 

· www.cyklodiskuze.cz  To co je bike-forum pro terenní jezdce, je pro silničáře cyklodiskuze. Rady se ale dočkáte i v oblasti horských kol, zajímavý je kalendář závodů, v bazaru se dají koupit kola i komponenty.

 

· www.nakole.cz  stránky a forum zaměřené především na cykloturistiku. Diskuze, odborné rady, tipy na výlet, vyprávění z cest s kolem do zemí blízkých i vzdálených.

 

· www.mtbs.cz  stránky o profesionální cyklistice, ale nejen o ní. Nechybí testy kol, recenze nových sad, reportáže ze závodů a další informace ze světa cyklistiky.

· www.weightweenies.starbike.com Nepostradatelné informace pro bikery, řešící na svých kolech naždý gram. Hmotnosti všech komponentů přehledně rozdělených do jednotlivých kategorií. Stránky jsou v angličtině. Bohužel v poslední době málo upgradované, nejnovější modely tam už nenajdete.

 

· www.mtbr.com/ Zřejmě nejrozsáhlejší stránky pro bikery z USA. Recenze. komponentů, diskuze,  fotky, videa.

 

· wgp.praha-mesto.cz mapa Prahy pro cyklististy včetně vrstevnic s nadmořskou výškou. Skvělé pro kalibraci cyklocomputerů s výškoměrem.

 

· www.unicam.camea.cz/Discover aby jste věděli, že v tom nejedete sami ! Čítač cyklistů na stezkách v Praze.

 

 

Další užitečné informace

Odkazy

Zde uvádím moje nejoblíbenější stránky a fora, kde se dozvíte spoustu informací hlavně

o cyklistických komponentech, kolech, připravovaných závodech,

treninkových vyjížďkách, nakupování a dalším. 

Něco málo o modelařině

· www.rcmania.cz  Co  je pro bikery bike-forum a pro silničáře cyklodiskuze, to je pro modeláře diskuze na Mojehobby. Zřejmě nejnavštěvovanější modelářské forum v ČR. Jednotlivé  oblasti jsou přehledně roztříděny do jednotlivých kategorií.

· · www.peckamodel.cz/  Moje domovská stránka všedních dnů. Internetový obchod a šest kamenných prodejen plných modelařiny všeho druhu. Přijďte se podívat !

 

Kde nakupuji

www.koloshop.cz  Bleskový internetový obchod. Přetrhli jste řetěz, nebo dosloužil jiný komponent a víkend již je proklatě blízko ? Nevadí, objednejte ve čtvrtek, v pátek máte zboží doma. Aspoň mně to takhle vždycky fungovalo...